




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний мангал місткістю 6 шампурів із чорної сталі в комплекті із сумкою та решіткою.
Товщина стінок — 2 мм, що не обважнює конструкцію. Виготовлений за допомогою лазерного різання на високоточному обладнанні.
Міцний — не гнеться, не змінює форму. Легко трансформується у валізу, не займає багато місця.
Мангал із чорного металу на 6 шампурів можна використовувати для приготування різних видів м'яса, овочів, риби та грибів.
Гарантія якості та довговічності від виробника!
Smoke House якісне обладнання для домашнього копчення, туризму та смачного відпочинку!
Готуйте улюблені делікатеси просто, за допомогою нашого обладнання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1145181941 |
| Вертел | Немає |
| Вага | 6.0 |
| Місткість шампурів | 6 |
| Висота робочої поверхні | 300.0 |
| Довжина робочої поверхні | 420.0 |
| Золяний ящик | Немає |
| Конструкційні особливості | збірно-розбірний |
| Кочерга | Немає |
| Кришка | Немає |
| Обладнання | чехол |
| Решітки гриль | Да |
| Товщина корпусу | 2.0 |
| Паливо | деревне вугілля, дрова |
| Паковання | Картонний короб |
| Шампура | Немає |
| Ширина робочої поверхні | 300.0 |
- Ціна: 2 567 ₴




