




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня з неіржавкої сталі з термометром і сумкою (400х300х310) кришка "Домік" Компактність і максимальний контроль над процесом Копченості, приготовані в цій коптильні будуть не тільки смачними, але й красивими, завдяки конструкції, що відводить конденсат від продуктів. Після використання компактний димниця не займе багато місця під час зберігання. Купивши коптильню, отримаєте набір тріски для копчення. Шланг для відведення диму. Книга рецептів за гарячим копченням. Шпагат для обв'язування продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1145285419 |
| Вага | 7.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Довжина коптильні | 400.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Гачки для підвішування риби | 6 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | до 2, 5 кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Тип коптильні | Металева |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 5 798 ₴





