




Коптильня Кришка Будиночок 400х300х310 із сумкою та термометром пофарбована Захист димниці від корозії та продуктів від плям конденсату Якщо ви плануєте коптити дичини або словленну рибку прямо на природі, краще запастися коптильнею, захищеною від впливу влаги. Тоді як моделі з неіржавкої сталі досить дорогі, пофарбовані димниці доступніші. Водночас захищені від корозії коптильні мають й інші переваги. Ті, хто готує копченості для застілля, оцінять кришку «будиночком», завдяки якій димні ласощі зачарують гостей не тільки смаком і ароматом, але й чудовою золотистою скоринкою. Комплектуєм коптильні Набір тріски для копчення. Шланг для відведення диму. Книжка рецептів за гарячим копченням. Шпагат для обв'язування продуктів. Безплатно обладнуємо вашу коптильню системою для підвісного копчення за бажанням клієнта. Переваги коптильні Гідрозакрив робить ємність коптильні герметичною, відводить дим тільки у штуцер. Кришка «будиночком» відводить краплі конденсату від продуктів, що обдаються димом. Термометр полегшує контроль над температурою, робить копчення стабільним. Гаки підвісної системи дають змогу досягти рівної поверхні копченостей. Знавці копчення Фахівці досконально вивчив процес і допомагають клієнтам досягти досконалості в копченні. Копчення — це просто!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1145307541 |
| Вага | 7.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Довжина коптильні | 400.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Гачки для підвішування риби | 5 |
| Матеріал | Сталь |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | до 2, 5 кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Тип коптильні | Металева |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 3 898 ₴




