




Коптильня для гарячого копчення із сумкою кришка "Доміком" (400х300х310) Контроль над температурою та конденсатом Таку коптильню потрібно вибрати всім, хто цінує не тільки смак і аромат димних ласощів, але і їхній привабливий зовнішній вигляд. Ідеальної золотистої, червоноватої або коричневої скоринки копченостей можливо досягти тільки під час відведення конденсату. Саме його краплі залишають негарні плями на поверхні ароматної рибки, м'яска або сала. Кожну коптильню комплектуємо Набір тріски для копчення. Шланг для відведення диму. Книжка рецептів за гарячим копченням. Шпагат для обв'язування продуктів. Безплатне обладнання системою для підвісного копчення за бажанням клієнта. Переваги коптильні Гідрозакрив герметизує камеру коптильні та дає змогу відводити дим у вікно або витяжку. Кришка «будиночком» збирає весь конденсат і відводить його краплі від продуктів у димниці. Компактна коптильня заощаджує місце й навіть за одне завантаження дає великий вихід. Конструкція дає змогу готувати продукти не тільки на решітках, але й підвісивши на гаках. Коптити в задоволення з нашими димницями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1145310395 |
| Вага | 7.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Довжина коптильні | 400.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 1 |
| Гачки для підвішування риби | 5 |
| Матеріал | Сталь |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | до 2, 5кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Тип коптильні | Металева |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 3 398 ₴




