




Коптильня для гарячого копчення кришка "Доміком" з термометром і сумкою (400х300х310) Ідеальний смак, запах і зовнішній вигляд копченостей Коптильня з кришкою «будиночком» і термометром дає змогу отримати ще красиві димності: температура та конденсат у вас под контролем. Підвісивши продукти в такій димниці, ви отримуєте золотисті продукти без слідів решітки та плям від конденсату. Компактну коптильню можна використовувати в стінах удома або на природі. Зверніть увагу! До кожної коптильні йдуть Набір тріски для копчення. Шланг для відведення диму. Книжка рецептів за гарячим копченням. Шпагат для обв'язування продуктів. Безплатне обладнання системою для підвісного копчення за бажання клієнта. Переваги коптильні з дахом «будиночок» Продукти можна коптити на вагу, підвішеними на гаках. Особлива конструкція відводить вологу від продуктів у гідрозакрив. Приготувати копченості самому просто, з нашими коптильними
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1145315438 |
| Вага | 7.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 310.0 |
| Довжина коптильні | 400.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Гачки для підвішування риби | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | до 2, 5кг |
| Решітка для продуктів | 2 |
| Тип коптильні | Металева |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 3 698 ₴
- В наявності
- Код: 1145315438
Коптильня гарячого копчення з термометром та сумкою Smoke House M 400х300х310 мм Original (1145315438)
3 698 ₴
- +380 (68) 459-07-33




