




Коптильня з термометром кришка "Домік" з неіржавкої сталі (300х300х250) Ідеальний зовнішній вигляд і смакові якості копченостей завдяки відведенню конденсату кришкою «Домік» і контролю процесу за вбудованим термометром. До 2,5 кг димних смаколиків за одне завантаження — ідеальний варіант для невеликої родини або компанії. Наша коптилка — найкраще сімейне придбання або подарунок прихильникам димних отворів. Купивши коптилку, Ви отримаєте набір тріски для копчення. Шланг для відведення диму. Книга рецептів за гарячим копченням. Шпагат для обв'язування продуктів. Ми об'єднуємося за Вашим бажанням обладнати пристрій системою для підвісного копчення! Одна коптилка — маса переваг Максимальний контроль за процесом із вбудованим термометром. Ефективне відведення конденсату конструкцією кришки «Домік». Герметичність із гідрозакривом і відведення диму в штуцер і шланг. Багатофункціональність решіток, антикорозійний матеріал. Контролюйте процес копчення з вбудованим термометром і «розумною» конструкцією!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smoke House |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1153746518 |
| Вага | 7.0 |
| Тип | Стаціонарна |
| Різновид закривання | з гідрозакривом |
| Висота коптильні | 250.0 |
| Довжина коптильні | 300.0 |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Гачки для підвішування риби | 5 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Розове завантаження коптильні | до 1, 5 кг |
| Решітка для продуктів | 1 |
| Тип коптильні | Металева |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Паковання | Картонний короб |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Ширина коптильні | 300.0 |
- Ціна: 4 498 ₴




