



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка та зручна пляжна сумка, те, що потрібно для теплого відпочинку на морі або літнього походу до річки. Вона вдало розмістить у собі рушник, панамку, пляшку води та інші дрібниці, а мати водночас буде стильно й акуратно.
Пляжна жіноча сумка Flamingo стане Вашою гарною подругою. У неї:
Одне велике основне відділення на блискавці для всього необхідного.
Всередині щільна підкладка та невелика кишеня на блискавці для ключів, смартфона або інших дрібниць.
Ручками слугують кручений шнур, який добре підкреслює морську тематику сумки.
Матеріал полотняна тканина бежевого кольору з гарним принтом у формі рожевих фламінго спереду.
Розміри (ВхШхТ): 37х37х7 см.
Висота ручок: 27 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flamco |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Тканина |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Пляжна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6576 |
| Довжина ручок | 540 |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки та принти | Тварини |
- Ціна: 345 ₴

