

Вібраційний відлякувач від кротів, землерийок "ВІБРО-600"
Відлякувач вібраційний "ВІБРО-600" призначений для відлякування насамперед кротів, а також землерийок та інших підземних гризунів. А також у ряді випадків дійть на змійці та ведмедик. Результат буде видно після 1-3 тижнів безперервної роботи, залежно від складності "ситуації".
Відлякувач кротів "ВІБРО-600" призначений для площі до 600 м2. Встановлюється на будь-яких земельних ділянках у змінних погодних умовах, зокрема з підвищеним вмістом пилу та вологості за дотримання відповідних вимог з захисту пристрою від сторонніх предметів, які можуть пошкодити корпус!
Під'єднання відлякувача кротів "ВІБРО-600":
1. Відкрити кришку, обертаючи проти годинникової стрілки, витягти електронний блок.
2. Вставити дві батареї типу АА у відсік, дотримуючись полярності, подавши живлення на прилад.
3. Пристрій відразу переходить до роботи в автоматичному режимі.
4. Кожні приблизно 40 секунд звучить сигнал тривалістю дві секунди, що вказує на нормальну роботу приладу та батарей.
5. Встановити електронний блок у корпус і щільно закрутити кришку за годинниковою стрілкою для герметизації.
6. Закопати відлякувач у вибраному місці так, щоб кришка виступала над рівнем ґрунту на 5-7 см.
7. Щільно утрамбувати ґрунт навколо корпусу для кращого поширення сигналу
ВАЖНО!
- Площа покриття вказана для щільного однорідного ґрунту, де відбувається рівномірне (без перешкод) поширення сигналу, що дає бажаний результат.
- На пухкому або піщаному ґрунті потужність випромінювання зменшується, що необхідно враховувати під час встановлення.
- Не розташовувати безпосередньо перед приладом звукопоглинальні предмети.
- За наявності в ґрунті порожнин, канав, колодязів, фундаментів та інших звукопоглинальних матеріалів і предметів, звуковий тиск зменшується.
- Час роботи приладу залежить від якості батарей і температури довкілля.
- Не залишати використані батареї у відсіках, щоб не допускати протікання електроліту з батарей на контакти.
- Не залишати пристрій у ґрунті після використання наприкінці сезону, щоб уникнути пошкодження в зимовий період.
Особливості вібраційного відлякувача кротів "ВІБРО-600":
- вологозахищений корпус із герметичною кришкою;
- збільшена площа контакту з ґрунтом завдяки великому діаметру;
- доступні (дешеві) елементи живлення типу АА, LR6 («пальчикові»);
- імпульсний (переривчастий) режим роботи;
- висока економічність (низьке споживання енергії);
- тривала робота від одного комплекту батарей;
- широкий діапазон робочих температур;
— простота використання.
Характеристики відлякувача для кротів "ВІБРО-600":
- Кількість випромінювачів: 1 шт.
- Напруга живлення: 3 В (2 шт. АА)
- Частота вібрації: 400 Гц
- Площа покриття: до 600 м2
- Кут випромінювання: 360 °
- Робоча температура: 0...+50 °С
- Цикл: Робота — 2 схарківля — 40 с
- Час безперервної роботи від одного комплекту лужних батарей типу LR6 за температури +20 °C: до 1,5 місяця;
- Габарити: 300 х 90 х 90 мм
- Вага: 200 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЭлТОС |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | iz15187 |
| Вага | 200 |
| Тип | Відлякувачі |
| Тип шкідника | Кроти |
| Гарантія | 6 місяців |
| Зона дії | 600 |
| Матеріал | Пластик |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Вібрація |
| Робоча частота | 400 |
| Тип засобу | Відлякувач |
- Ціна: 485 ₴

