




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЛАКОНІЧНИЙ ДИЗАЙН
У телевізорі SATELIT 24H8000T втілені принципи європейського дизайну, а саме: строгість і мінімалізм, що робить дизайн універсальним і ідеально відповідним будь-якому інтер'єру. Кріплення стандарту VESA 100x100 забезпечить легке та зручне розташування телевізора в будь-якій точці квартири. Пристрій можна гармонійно розмістити на стійких ніжках або закріпити на стіні за допомогою кронштейна.
Неправильно буде думка, що телевізор потрібно купувати з максимально великим екраном. По суті діагональ треба підбирати, відштовхуючись від розміру приміщення. Отже, телевізор SATELIT 24H8000T, що має 24-дюймову діагоналлю, стане ідеальним рішенням для обладнання кухні, дитячої кімнати або невеликої затишної спальні.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ
Телевізор SATELIT 24H8000T обладнаний роз'ємами HDMI та USB для передавання якісного цифрового сигналу — відео високої роздільної здатності та багатоканального аудіо. Також є можливість під'єднання до телевізора будь-якого носія з улюбленим контентом, як-от телефон, планшет, медіаплеєр, USB-флешка або будь-який інший мультимедійний пристрій.
Ще однією важливою перевагою моделі телевізора SATELIT 24H8000T є наявність прийнятного в Україні стандарту цифрового мовлення Т2, а також аналогового тюнера. Енергоощадний режим робить телевізор SATELIT 24H8000T не тільки функціональним, але й економним. Максимальне енергоспоживання становить 48 Вт, тоді як у режимі очікування (його ще називають «спальний режим») лише 0,5 Вт.
ЖИВЕ ЗОБРАЖЕННЯ
Ще одним важливим плюсом моделі SATELIT 24H8000T є наявність прийнятного в Україні стандарту цифрового мовлення Т2, а також аналогового тюнера.
Енергоощадний режим робить телевізор SATELIT 24H8000T не тільки функціональним, але й економним. Робоче енергоспоживання становить 48 Вт, тоді як у режимі очікування (його ще називають «спальний режим») лише 0,5 Вт.
HD — технологія, яка доступна для будь-якого споживача. Подаруйте собі можливість насолоджуватися різноманітністю кольорів і відтінків світу разом із SATELIT.
ЧОМУ ВИБИРАТИ ТЕЛЕВІЗОР SATELIT SATELIT 24H8000T
Щорічно ринок поповнюється дедалі більшою кількістю нових телевізорів із різними функціональними можливостями. Світові виробники диктують тренди та створюють нововведення, за якими зазвичай хочеться встигнути.
Вибрати ідеальний телевізор для дому стає все складніше і, природно, насамперед покупці приділяють увагу вартості, а вже потім знайомляться з характеристиками. Саме на цьому моменті ви, як і багато інших користувачів, закохаєтеся в SATELIT 24H8000T, адже саме він відповідає всім вашим потребам і абсолютно точно в діапазоні ваших можливостей.
СОВЕРШЕННОСТЬ ПЕРЕДАЧИ ЦВЕТОВ
Насолоджуйтеся природними кольорами з передовим механізмом оброблення зображення й технологією оброблення яскравості. Відчуття об'єму посилюється завдяки підвищенню різкості та точності оброблення текстур.
НАЙКРАЩЕННА ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ
Завдяки новим технологіям цифрового зниження шуму та поліпшенню кольору FHD екран телевізора Телевізор SATELIT 24H8000T ідеально виправляє можливі спотворення зображення. Подаруйте собі можливість насолоджуватися різноманітністю кольорів і відтінків світу разом із SATELIT.
СПРАВЖНЯ НЕПЕРЕЧЕННА ЗУЧАННЯ
У сучасних моделях телевізорів просто мають бути системи поліпшення деталізації звуку. Це допомагає створити об'ємний звук, що відповідає високій якості картинки. У телевізорі SATELIT 24H8000T це технологія Dolby 819. Аудіосистема цієї моделі являє собою два динаміки загальною потужністю 10 Вт, що створюють об'ємний реалістичний стереозвук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Satelit |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 2.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| VESA | 100 х 100 |
| Wi-Fi | немає |
| Артикул | 24H8000T |
| Аудіосистема | 2 х 5 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 24" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-T/T2 |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка Smart TV | без Smart TV |
| Розміри без підставки | 540х345х72 мм |
| Роздільна здатність | HD (1366x768) |
| Роз'єми | HDMI/AV/USB |
| Частота оновлення | 60 Гц |
- Ціна: 3 599 ₴






