-14%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжка магнітна гра Janod "Космос"
Магнітна гра «Космос» від французького бренда Janot здається звичайною книгою. Однак під її обкладинкою ховається цікава головоломка для дітей віком від 3 до 8 років.
Гра містить картки з підказками та магніт із зображенням космічного корабля, з якого потрібно скласти картинку.
Діти можуть складати предмети на свій розсуд, дотримуючись завдань на картках або використовуючи свою уяву. Картинку можна приклеїти на магнітну дошку.
Характеристики ігри з магнітами Janod:
- Тип іграшки: магнітна книга
- Для кого: для дівчаток, для хлопчиків
- Кількість гравців: 1
- Категорія розвитку: моторика пальців, логічне мислення, посидючість, концентрація уваги
- Рекомендований вік: 3+
- Кількість деталей: 70 шт
- Додатково: магнітні деталі
- Колір: різнобарвний
- Матеріал: картон
- Розміри: 19 x 4 x 26 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Janod |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | iz15548 |
| Тип | Абетки, плакати |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 4 см мм |
| Довжина | 26 см мм |
| Тип | Навчальна гра |
| Ширина | 19 см мм |
- Ціна: 1 144 ₴





