




XON AirCharge MagSafe M1 — універсальний магнітний бездротовий зарядний пристрій із конектором USB Type-C і максимальною потужністю заряджання 10 Вт, призначений для швидкого й ефективного заряджання смартфонів та інших аксесуарів, сумісних із функцією бездротового заряджання. Підходить практично до будь-якого телефона, незалежно від його габаритів. Вбудована система безпеки захищає ваш ґаджет від високої напруги, перегрівання та короткого замикання.
Особливості:
- Бездротова технологія стандарту Qi потужністю до 10W
- Заряджає телефон навіть у чохлі
- Магніти надійно фіксують пристрій
- Зручний у використанні
- Компактний і стильний дизайн
- Має захист від перенапруги та контроль температури
Просте встановлення та фіксація
Ідеально вирівняні магніти XON AirCharge MagSafe прикріплюються до вашого телефона, що підтримує бездротову зарядку та забезпечують швидшу бездротову зарядку з максимальною потужністю до 10 Вт.
Зарядний пристрій підтримує заряджання за стандартом Qi та дає змогу зручно заряджати моделі iPhone 8 і новіші, різні моделі AirPods з бездротовим зарядним футляром, а також Android-смартфони, що підтримують функцію бездротового заряджання — точно так само, як це робить будь-який зарядний пристрій стандарту Qi.
Швидке бездротове заряджання
Щоб телефон почав заряджатися, не потрібно виконувати зайвих обважнювальних дій. Все, що від вас потрібно — це прикріпити зарядний пристрій до смартфона, і він відразу ж почне передавати йому енергію для заряджання.
Лаконічний і практичний дизайн
Завдяки мінімалістичному зовнішньому вигляду та скромним габаритам пристрій із легкістю доповнить будь-який інтер'єр, ставши чудовим функціональним доповненням до робочого місця. Товщина пристрою становить 8 мм, а діаметр — 6.4 см. Воно легке та компактне, завдяки чому можна використовувати всі можливості смартфона навіть під час заряджання.
XON — Неперевершені технології від виробника
Британський стартап XON LTD почав свій шлях 2016 року з розробленням і виробництвом чохлів для мобільних телефонів і смартфонів із вбудованими літієво-іонними акумуляторами, у чому компанія свого часу стала одним із сестер на новому ринку. Варто зазначити, що кожен із випущених нових пристроїв компанії в чомусь був одним із сестер на ринку, зокрема й цей зарядний пристрій завдяки вбудованій функції бездротової зарядки, що спрощують життя його власника та збільшують практичність від використання.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість USB-портів | 1 |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5060948063302 |
| Швидке заряджання | Quick Charge 2.0 |
| Тип | Зарядні пристрої |
| Вхідна пропускна потужність | до 2A (5V) |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вихідний струм | 2 A |
| Додаткові характеристики | 10W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Підтримує стандарт QI |
| Сумісність зі смартфонами | Да |
| Країна виробництва | Великобританія |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Бездротові |
| Колір | Black |
- Ціна: 357 ₴
- В наявності
- Код: 5060948063302
Бездротовий зарядний пристрій XON AirCharge MagSafe M1 (USB Type-C) для смартфонів (10 W) Black (AM2CB 302)
412 ₴
357 ₴
- +380 (68) 459-07-33

