



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вулична поворотна IP-відеокамера DH-P5AE-PV-4G з 4G, роздільною здатністю 5 Mpx, вбудованою світловою, звуковою сиреною та відеоаналітикою для системи IP-відеоспостереження.
Бренд: Dahua.
ЩО ТАКЕ IP-ВИДЕОКАМЕРА
IP-камера (Internet protocol camera) — цифровий пристрій, що виконує захоплення відеозображення, його зацифрування, стиснення і передавання відеопотоку в цифровому форматі через мережу Ethernet (з комп'ютерної мережі) з використанням протоколу TCP/IP.
НАЗНАЧЕНИЕ
Використовується для контролю й оперативної реакції на події в складі мережевих систем охоронного відеоспостереження (ip-відеоспостереження) з високою точністю й деталізацією зображення. Завдяки міцному антивандальному корпусу встановлення камери можливе як зовні приміщень, але так і всередині. Широко застосовується для побудови локальних і комплексних систем безпеки в бізнес-центрах, супермаркетах, магазинах, готелях, школах, паркінгах, СТО, автомийках, складах, квартирах тощо.
Сумісність
IP-відеокамера Dahua DH-P5AE-PV-4G може бути під'єднана за допомогою кабелю світу пари до звичайного персонального комп'ютера (ПК) з попередньо встановленим спеціальним програмним забезпеченням для керування й записування відео IP-камери. Для побудови надійнішої та функціональнішої системи спостереження IP-камера використовується у зв'язці зі спеціалізованими мережевими IP-відеореєстраторами (NVR)
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ IP-ВІОКАМЕРИ Dahua DH-P5AE-PV-4G
МАТРИЦА
IP-відеокамера обладнана сучасною матрицею 1/2.8" CMOS з роздільною здатністю 5 Mpx (2880 х 1620). Швидкість захоплення відео становить 25/30 кадрів на секунду.
Висока світлочутливість матриці — 0.005Lux.
ОБ'ЄКТИВ
Фіксований об'єктив IP відеокамери з фокусною відстанню 4 mm. Кут огляду 81.27°.
Максимальні кути повороту — 0°~345°, нахилу — 0° ~ 90°. 300 попередніх налаштувань.
Інфрачервона підсвітка камери
Вбудована ІЧ-підсвітка дасть змогу освітити 30-метрову та LED-підсвітку, щоб освітити 30-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві. Перехід відеокамери в нічний режим відбувається автоматично: під час спрацьовування вбудованого датчика освітленості в темну пору доби світлодіодне ІЧ-підсвітка вмикається й камера переходить у чорно-білий режим, у такий спосіб забезпечуючи передавання чіткої картинки такої ж деталізації, як і в денну пору доби.
КОМПРЕСІЯ ВІДЕО
Застосовуються передові стандарти компресії відео H.264H/H.264B/Smart H.265+/H.265/MJPEG/Smart H.264+/H.264M — завдяки чому зберігається висока якість зображення за порівняно невеликого розміру відеофайлу.
РОЗШИРЕННЯ ПАМ'ЯТІ
Камера DH-P5AE-PV-4G обладнана слотом під карту MicroSD до 256 ГБ (не входить до комплекту) для локального зберігання записів.
ПІД'ЄДНАННЯ IP-ВІДЕОКАМЕРИ
Під'єднання IP-камери до локальної мережі та/або інтернету відбувається за допомогою стандартного роз'єму RJ45 (10/100M) і 4G. Живлення здійснюється від блока живлення 12V (входить до комплекту).
УДАЛЕН ДОСТУПКА IP-КАМЕРІ
Перегляд відеозображення зі встановленою IP-камери можна з локальної мережі, але також із будь-якої точки світу, де є інтернет. Завдяки вбудованому web-серверу, IP-камера отримує унікальний IP-адреса в мережі, через який і відбувається під'єднання і віддалений доступ до параметрів і відеозображення IP-камери, крім комп'ютера та ноутбука, за допомогою планшета або смартфона під керуванням iOS Android.
КОРПУС
IP-камера Dahua DH-P5AE-PV-4G призначена для встановлення на об'єктах будь-якого рівня складності та в будь-яких погодних умовах. Пластиковий корпус надійно захищає внутрішні компоненти від потрапляння пилу та вологи. Діапазон робочих температур IP-камери від -30 до +55 °C.
ВСТАНОВЛЕННЯ IP-КАМЕРИ ВІДЕОПЕЩОСТІ
Монтаж IP-камери спостереження DH-P5AE-PV-4G: закріпіть кронштейн за допомогою шурупів із комплекту постачання та подавайте живлення 24V від блока живлення. Під'єднайте до камери та локальної мережі кабель передавання відеосигналу «повіта пара», попередньо обтиснувши його роз'ємами RJ45.
Настроювання функціоналу IP-камери (доступ до мережі, здатність відеопотоків, якість відеозображення тощо) виконується через інтуїтивно зрозумілий графічний web-інтерфейс за допомогою браузера ноутбука або ПК. Для захисту від несанкціонованої зміни параметрів IP-камери, доступ до web-інтерфейсу захищений паролем.
ІТОГІ
Вулична Speed Dome IP-камера Dahua DH-P5AE-PV-4G може бути використана для вирішення широкого кола завдань: як окремо встановлений пристрій спостереження, під'єднаний до ПК, так і для побудови повноцінної системи охоронного IP-відеонаспостереження, будь-якого сумісного NVR, гібридного або тригнучкого.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 303683 |
| Аудіо | Вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність підсвітки, м | ИК – 30, LED – 30 |
| Кількість потоків | 2 |
| Компресія відео | H.264, H.265, H.265+, H.264+ |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Потужність споживання, Вт | 9 |
| Напруга живлення/джерело живлення | DC 12V |
| Живлення | DC 12V |
| Підтримка карт пам'яті, ГБ | 256 |
| Під'єднання | 3G/4G |
| Робоча температура, град C | -30 +55 |
| Розміри, см | 14.05x11.1 |
| Роздільна здатність камери, px | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 5 |
| Роздільна здатність, МП | 5 |
| Швидкість записування, fps | 25, 30 |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип корпусу | Speed Dome (PTZ) |
| Тип встановлення | Зовнішні |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Струм споживання, мА | 1000 |
| Кут огляду, град | 94.41 |
| Кут повороту/похилий, град | 0-90 по вертикалі, 0-340 по горизонталі |
| Фокусна відстань, см | 0.4 |
| Функціональні особливості | Переріз лінії, визначення цільових типів (людина/транспорт), захист периметра, автотрекінг, вбудована сирена |
- Ціна: 4 368 ₴

