



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мобільний і міцний керамічний нагрівач із високою тепловою потужністю 4200 Вт для різних приміщень, а також для критих вуличних майданчиків.
Швидке та просте налаштування 3 рівнів нагрівання за допомогою легкодоступного поворотного важеля. Швидкий і легкий запуск із п'єзорозпалювачем і максимальна безпека із захистом від нестачі кисню, регулятором тиску газу та термоелектричним захистом від загоряння. Максимальна мобільність завдяки 4 стійким роликам.
- Потужність 4200 Вт.
- Теплова потужність регулюється в три етапи: 1400, 2800 або 4200 Вт.
- Система запалювання: П'єзоелектрична кнопка.
- Енергозбереження: ефективне опалення за низького споживання
- Включно з одноступеневим регулятором низького тиску
- Тиск: 50 мбар
- Підходить для використання з балонами з бутаном або пропаном до 15 кг.
- Категорія пристрою: I3B з робочим тиском 50 мбар
- Номінальна теплова потужність 4200 Вт.
- Тип газу Пропан, бутан або пропан-бутанова суміш
- Потрійна система безпеки
- П'єзоелектричне запалювання
- Клас енергоефективності: А
- Розміри: 42x74x35 см
- 4 стійкі поворотні ролики
- Максимальна витрата 305 г/год.
- Нагрівальний елемент: керамічна плитка
Редуктор і газовий шланг постачаються в комплекті з нагрівачем!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DMS |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_hqnhx8 |
| Вага в пакованні | 5 кг |
| Тип нагрівального елемента | Керамічний |
| Габарити (ВхШхГ) | 740 х 420 х 350 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність | 4200 Вт |
| Призначення | Для тераси |
| Площа обслуговування | 60 м2 |
| Тип нагрівального елемента | Закритий |
| Тип живлення | Газові |
| Керування | Механічне |
| Функції захисту | Захист від перекидання |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 998 ₴

