

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обрізна пилка, виготовлена з високоякісного матеріалу, практична, проста в експлуатації та використанні, широка сфера застосування, має тривалий термін експлуатації. Щітковий двигун, швидкий запуск, своєчасне гальмування, плавне регулювання швидкості в широкому діапазоні, порівняно просте керування ланцюгом Зубці ланцюга загартовані за високої температури, більш зносостійке, гладке різання. Ідеально підходить для обрізання,
Швидкість ланцюга 5 м/с
Шина завдовжки 6 дюймів зі знімним захистом
Пускова кномка обладнана запобіжником від випадкового запуску
Ергономічний дизайн ручки, використання однією рукою, довгий час захоплення не втомить руки.
Живлення від літієвої акумуляторної батареї 21 В, яка забезпечує швидке заряджання та підтримує тривалий час безперервної роботи, з гарною міцністю та тривалим терміном експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | METERK |
| Вага | 1.6 кг |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_jos3fn |
| Тип | Ланцюгова пила |
| Гарантія | 14 днів |
| Потужність двигуна | 220 Вт |
| Тип | Електричні |
- Ціна: 998 ₴

