-23%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча зі шкірозамінника Dior (Діор) з підкладкою Синя рептилія
Ця модель має якісне пошиття, надійну фурнітуру. Одне загальне відділення. Є дві ручки та плечовий ремінь. Лицьова сторона виробу виготовлена із замші. Сумочка на ніжках.
Характеристики:
Виробник: Україна
Зовнішні розміри сумки:
Висота: 24 см.
Висота з ручками: 38 см;
Довжина: 25 см.
Глибина (товщина): 12 см
Колір: синій.
Матеріал: шкірозамінник.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBG260Z |
| Модель сумки | Шоппер |
- Ціна: 662 ₴



