-26%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна людина вже не представляє своє життя без різних девайсів, ґаджетів і дуже часто без ноутбука або планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота або навчання, то без чого вже ніяк не обійтися в повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз є сумка для ноутбука із захистом від ударів і вологи.
Сумка для ноутбука 15" або планшета — не тільки зручна та гарна річ, що підходить під будь-який стиль одягу, але й якісний захист Вашого ноутбука, планшета та інших особистих речей.
Сумка складається з двох основних відділень на блискавці, одне з яких створене спеціально для того, щоб зберігати Ваш ноутбук у безпеці завдяки м'якому оздобленню.
Всередині тканинна підкладка, ущільнені стінки та кишені для дрібниць.
На фронтальній стороні є зручна кишеня на блискавці для документів і кишеня на задній частині сумки для додаткових аксесуарів: миші, кабелів тощо.
Дві зручні металеві ручки для носіння сумки в руці, скріплених між собою застібкою, також у комплекті міцний плечовий ремінь із металевими карабінами для носіння сумки на плечі;
Ремінь для ручної поклажі надійно кріпиться до більшості сумок і валіз на колесах.
Сумка підійде для ноутбука діагоналлю 15 дюймів.
Зовнішні розміри:
Ширина 38 см;
Висота 29 см;
Глибина 9 см.
Внутрішні заміри під пристрій:
Ширина: 35 см;
Висота: 26 см;
Глибина 5 см.
Колір чорний.
Матеріал — нейлон водовідштовхувальний (відмінна якість!).
Металева міцна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішні відділення, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBN037B |
| Висота основного відділення | 26 |
| Глибина | 9 |
| Глибина основного відділення | 5 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм | 10 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Ширина основного відділення | 35 |
- Ціна: 808 ₴

