-19%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий відлякувач собак ZF-853 захистить вас від небезпечних собак, які можуть загрожує вам коли ви йдете, біжите або пересуваєтеся на велосипеді — у цьому разі тримайте відлякувач собак біля себе наготів. Для впливу на собаку спрямуйте пристрій на неї, і натисніть кнопку на кілька секунд. Ультразвук, який люди не можуть чути, зупинить собаку та не дасть йому наблизитися до вас. Собака не втече, але наближатиметься до вас не буде. Якщо необхідно, натисніть кнопку на триваліший час. Робоча відстань від 1,5 до 6 метрів. Не рекомендується використовувати пристрій на відстані менш ніж 0.5 м від вух людей і тварин.
Ультразвуковий відлякувач собак ZF-853 можна використовувати також для зупинки гавкання вашого власного собаки та для її тренування. Пристрій має 3 режими роботи:
- Світлодіодний ліхтарик із двома світлодіодами
- Режим тренування ультразвуком із увімкненням ліхтарика
- Режим відлякування ультразвуком із увімкненням ліхтарика та лазерного покажчика
Характеристики:
- Живлення: 9V
- Кількість випромінювачів: 2
- Діапазон частот: 20-25 кГц
- Звуковий тиск: 120 дБ
- Корпус: пластик
- Розмір пристрою: 135 х 55 х 25 мм
- Вага пристрою: 105 гр
- Колір: чорний
Комплектація
- Відлякувач тварин
- Крона (батарейка 9 В)
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultrasonix |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Наявність динаміка | 2 |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZF-853 |
| Вага | 105 |
| Дальність дії | 15 |
| Напруга | 9 |
| Рівень ультразвукового тиску | 130 |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 25 |
- Ціна: 485 ₴






