-24%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонепроникний тентовий манеж для невеликих хатніх тварин гарантує безпеку та комфорт Вашому вихованцеві. Цей вольєр прекрасно замінить залізну карту та захистить вихованця від небезпек довкілля.
Переваги вольєра:
1. Виготовлений із поліестеру, що забезпечує міцність і довговічність;
2. Ідеальні габарити для розташування невеликих хатніх тварин;
3. Легко складається й розбирається, що неабияк полегшує його транспортування та зберігання;
4. Забезпечує безпеку тварини;
5. Дає змогу стежити за вихованцем через сітчасті оглядові віконця.
Розміри:
Діаметр: 91 см;
Висота: 58 см.
Матеріал: ткань ПолиэстерВодонепроникний.
Цвет: сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pet Time |
| Кількість дверей | 1 |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Сезон | Літо |
| Тип | Манеж |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Довжина | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PH91 |
| Різновид тварин | Кішки | Собаки |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 1 100 ₴
- В наявності
- Код: PH91
Манеж переносний вольєр розкладний Pethouse 91 см для хатніх тварин Pet Time Сірий (PH91)
1 450 ₴
1 100 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця




