-23%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсідельна сумка B-SOUL велосумка під сідло Чорний
Підсідельна сумка від виробника велосипедних аксесуарів B-SOUL
Підсідельна сумка є найпопулярнішим велоаксесуаром. Вона фіксується за рамку сідла.
Ця модель закріплюється за допомогою ремінців із липучками. Таке фіксування дає змогу легко та надійно закріпити сумку на велосипеді, не заважає під час педалювання та не створює незручностей під час їзди. Всередину поміщаються мультитул (ключі), ремкомплект та ін. Вам не треба щоразу переживати за вміст підсідельної сумки, коли ви залишаєте десь свій велосипед, досить легко її зняти та забрати із собою.
Характеристики:
Матеріал: нейлон прогумований;
кріплення складається з двох ремінців із липучками;
водонепроникна прогумована блискавка;
світловідбивні елементи;
кріплення для ліхтарика.
Розмір: 14,5*13,5*9 см
Вага: 80 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Вікова група | Для дорослих |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості велосумки | Світловідбиваюча стрічка, Швидкознімна кріплення, Непромокальність, Кріплення для мигалки, Стійкість до забруднень |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBV011B |
| Висота | 13.5 мм |
| Довжина | 14.5 мм |
| Для чого | Для велосипеда |
| Кількість кистей | 1 |
| Об'єм | 1 |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 295 ₴



