-23%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка для смартфона 7,2" на раму, велосумка для телефона водонепроникна Чорний
Вологозахисна велосумка на раму велосипеда
Вологозахисна сумка, керування смартфоном відбувається не відкриваючи сумку, є роз'єм для навушників і/або повербанка.
Сумка досить містка. Всередину поміщається: телефон, мультитул, сонячні окуляри, ключі, велорукавички, ремкомплект тощо.
Характеристики:
матеріал: PU + EVA (вологозахищений, прогумований із текстурою карбону), сонцезахисний козирок;
прозора, чутлива сенсорна плівка TPU;
подвійна, водонепроникна (прогумована) блискавка;
кріплення на трьох липучках;
роз'єм для навушників і/або powerbank (вологозахищений).
розмір: 22*14*11 см;
кишеня для смартфона: підходить для телефонів із діагоналлю екрана до 7,2 дюйма (18*8,5 см);
вага: 220 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Вікова група | Для дорослих |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення, Світловідбиваюча стрічка, Непромокальність, Стійкість до забруднень |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBV012B |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість кистей | 1 |
| Матеріал | PU + EVA |
| Об'єм | 1.5 |
| Стиль | Спортивний |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 550 ₴






