




Рюкзак-переноска — найзручніша та найстильніша річ, яку ви можете купити своєму улюбленому вихованцеві! Ця переноска подарує море емоцій як господарям, так і своїм «пасажирам». І звісно, не залишить байдужими всіх, хто побачить вас разом на прогулянці. Тепер можна проводити набагато більше часу разом зі своїми пухнастими друзями. Ви покажете їм цілий світ, а весь світ захоплено дивитиметеся на вас!
Особливості:
1. Виготовлений із високоякісного матеріалу, міцний, дихаючий і зручний.
2. Прозорий дизайн, дає змогу вашому вихованцю переглядати зовнішній світ. Кілька вентиляційних отворів на бічній частині рюкзака забезпечують циркуляцію повітря дають змогу вашому вихованцеві дихати комфортно.
3. Сітчасте розширення, що дає можливість полежати та надходити в рюкзаку, коли рюкзак стоїть на поверхні.
4. Бічні отвори, що дають змогу вставляти палицю та переносити в рюкзаку птахів.
5. Безпечний вбудований механізм блокування запобігає вистрибуванню вашого вихованця. М'який нижній килимок, легкий для чищення.
6. Гладка блискавка, легко відкрити та закрити.
7. Ергономічний розширений плечовий ремінь дасть змогу вам носити вашого вихованця легко. Ідеально підходить для подорожей, прогулянок, походів і тусовок.
Розміри:
Висота: 43 см;
Ширина: 32 см;
Товщина: 28 см.
Максимальна вага: до 7 кг.
Матеріал: тканина Оксфорд, ПВХВодонепроникний.
Цвет: рожевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Cat |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Птахи, Кішки, Гризуни, Собаки |
| Сезон | Демісезон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBH007P1 |
| Вікова група | Доросла |
| Для кого | Для тварин |
| Максимальне навантаження | 7 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 954 ₴


