-18%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонепроникний тентовий манеж для невеликих хатніх тварин гарантує безпеку та комфорт Вашому вихованцеві. Цей вольєр прекрасно замінить залізну карту та захистить вихованця від небезпек довкілля.
Переваги вольєра:
1. Виготовлений із поліестеру, що забезпечує міцність і довговічність;
2. Ідеальні габарити для розташування невеликих хатніх тварин;
3. Легко складається й розбирається, що неабияк полегшує його транспортування та зберігання;
4. Гарантує безпеку тварини;
5. Дає змогу стежити за вихованцем через сітчасті оглядові віконця.
Розміри:
Діаметр: 114 см;
Висота: 58 см.
Матеріал: ткань ПолиэстерВодонепроникний.
Цвет: сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pet Time |
| Кількість дверей | 1 |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Сезон | Літо |
| Тип | Манеж |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PH114 |
| Різновид тварин | Кішки | Собаки |
| Діаметр | 114 |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | XXL |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 1 635 ₴
- В наявності
- Код: PH114
Манеж переносний вольєр розкладний Pethouse 114 см XXL для хатніх тварин Pet Time Сірий (PH114)
1 995 ₴
1 635 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця




