




Рюкзак-сумка-переноска — найзручніша та найстильніша річ, яку ви можете купити своєму улюбленому вихованцю! Ця переноска подарує море емоцій як господарям, так і своїм «пасажирам». І звісно, не залишить байдужими всіх, хто побачить вас разом на прогулянці. Тепер можна проводити набагато більше часу разом зі своїми пухнастими друзями. Ви покажете їм цілий світ, а весь світ захоплено дивитиметеся на вас!
Особливості:
1. Переноска є трансформером, можна носити як сумку за міцні та зручні ручки та як рюкзак.
2. Завдяки ущільненому дна рюкзак стійкий і не втрачає своєї форми.
3. М'яка та затишна вкладка на дні рюкзака-сумки дасть вихованцю відчуття захищеності та комфорту.
4. Велика кількість вентиляційних отворів на лицьовій частині рюкзака забезпечують циркуляцію повітря дають змогу вашому вихованцеві дихати комфортно.
5. Прозорий дизайн дає змогу вашому вихованцю переглядати зовнішній світ.
6. Кришка рюкзака відкривається за допомогою блискавки.
7. Вентиляційне віконце із сіткою на блискавці, яке можна за потреби відкрити.
8. Ергономічний розширений плечовий ремінь дасть змогу вам носити вашого вихованця легко. Ідеально підходить для подорожей, прогулянок, походів і тусовок.
Розміри:
Висота: 43 см;
Ширина: 40 см;
Товщина: 32 см.
Вага тварини: кішки 8-10 кг, собаки 7-16 кг.
Матеріал: тканина Оксфорд, ПВХВодонепроникний.
Цвет: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Cat |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки, Гризуни, Птахи |
| Сезон | Демісезон |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBA019B |
| Вага сумки | 1.46 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Для кого | Для тварин |
| Максимальне навантаження | 16 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Рюкзак-переноска |
- Ціна: 1 790 ₴

