-28%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика містка сумка-органайзер для взуття ідеальна для зберігання взуття. Має практичну, зручну форму та дає змогу швидко знайти її у валізі або дорожній сумці, особливо коли ви поспішаєте.
Модель виготовлена з оксфорду, що не потребує особливого догляду. Цей матеріал має високі експлуатаційні якості, не рветься, добре тримає форму, відштовхує вологу.
Сумку можна носити як самостійно, так і використовувати для організації внутрішнього простору великих сумок.
Особливості:
- Має одне відділення, що закривається на змійці.
- Відділ вміщує одну пару взуття та має наполовину сітчасту стенку.
- Є ручка для носіння сумки в руці.
- На задній стінці сумки є спеціальна шлейка для носіння її на ручці валіза.
- Органайзер можна використовувати для зберігання взуття вдома.
Розміри: 30 * 21 * 9 см.
Матеріал: оксфорд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRAVEL BAG |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Сірий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBH042S |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Oxford 600D |
| Призначення | Для взуття |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 215 ₴

