-23%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для виготовлення прикрас містить 12 різновидів намистин, зокрема й намистин-азбук, 30 ниток для плетіння, підвіски різних форм і розмірів, волосінь, елементи для виготовлення сережок, інструмент для виготовлення прикрас і різна фурнітура.
До набору для виготовлення прикрас входять різні типи намистин, які ідеально підходять для виготовлення та відновлення намисто, браслетів, сережок та інших виробів. Ідеально підходить для виробів і виготовлення подарунків.
Всі намистини, підвіски, фурнітура та інструменти розкладені по відсіках у триярусний контейнер із ручкою, який зручно транспортувати.
Характеристики:
Розміри: 17 x 15,5 x 14 см
Колір: мікс
Кількість предметів: 3750 шт
Вага: 1200 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ibag |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | Кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3750 |
| Вага | 1200 |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 15.5 мм |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 1 295 ₴
- В наявності
- Код: 3750
Набір для дитячої творчості (плетення) з бісером у пластиковому контейнері iBag 3750 деталей (3750)
1 684 ₴
1 295 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця





