-16%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PowerBank магнітний Mag Save з бездротовою зарядкою 10000 mAh 20 Вт для iPhone Сірий
PowerBank 10000 mAh — сучасний і практичний зовнішній акумулятор ємністю на 10000 мА·год із функцією бездротового заряджання для смартфонів Apple iPhone 12, 13, 14, 15 серій, а також інших смартфонів, що підтримують функцію магнітного заряджання.
Для заряджання телефона потрібно прикласти цей портативний акумулятор до магнітів MagSafe вашого мобільного пристрою, після чого зарядний пристрій і ваш смартфон стануть як єдине ціле.
Додатковий роз'єм USB Type-C: На додаток до бездротового заряджання в цій моделі Q920W Plus є роз'єм USB Type-C, що дає змогу під'єднатися і використовувати його як додаткове джерело енергії для різних пристроїв, що гарантує ефективне заряджання.
Функціональний дизайн: Пристрій виготовлений із металу в невеликому розмірі, завдяки чому його зручно завжди носити із собою.
До того ж Q920W Plus PowerBank Magsafe обладнаний LED-індикатором, що показує стан батареї та режиму заряджання, завдяки чому Ви завжди будете обізнані про потребу підзаряджання.
Модель: Q920W Plus
Реальна ємність: 10000 mAh/3,7V/37Wh
Номінальна ємність: 5500mAh (5V/2A)
Вхідні параметри (input): 5V/2A ( lightning) 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (type-C)
Вихідні параметри (output): PD Type-C 5V/2A, 9V/2.22A, 12V/1.5A (Max)
Параметри бездротової зарядки (Wireless output): 5W/7.5W/15W
Під час заряджання 2 пристроїв максимальний струм 2A
Розміри: 68 х 104 х 15 мм.
Вага: 209 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Бездротова зарядка, Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Сірий |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 104 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Q920WPlus |
| Вага | 209 |
| Вхідна напруга | 5 |
| Вихідна напруга | 5 |
| Вихідний струм | 2000 |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Роз'єми | Lighting|Type-C|Wireless Charger |
- Ціна: 1 498 ₴
- В наявності
- Код: Q920WPlus
УМБ магнітна Mag Save з бездротовою зарядкою 10000 mAh 20 Вт для iPhone Сірий (Q920WPlus) Power
1 780 ₴
1 498 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця






