-17%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер 32×32×10 см на 7 відділень для зберігання спідньої білизни Темно-сірий
Органайзер для зберігання спідньої білизни, бюстгальтерів і дрібних предметів одягу. Сірий колір. Має 7 довгих секцій.
Органайзер для зберігання спідньої білизни та дрібних предметів одягу допоможе впорядкувати та компактно зберігати дрібні предмети одягу. Всі речі завжди будуть на своїх місцях, легкодоступні будь-коли. Є блискавка, компактно складається. Відтепер вам не потрібно витрачати купу часу на перебирання і пошуки потрібної речі, адже в органайзері все акуратно складене й легким рухом руки дістається будь-яка необхідна річ!
Розмір 32×32×10 см.
Розмір у зібраному вигляді: 32 х 10 см.
Ширина кожної секції 4,5 * 32 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: темно-сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Текстиль М |
| Кількість відділень | 7 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для нижньої білизни |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7SS |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 247 ₴
- В наявності
- Код: 7SS
Органайзер 32×32×10 см на 7 відділень для зберігання спідньої білизни Темно-сірий (7SS) Текстиль М
298 ₴
247 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

