-28%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер 32×16×10 см на 8 відділень для зберігання спідньої білизни Темно-сірий
Органайзер для зберігання спідньої білизни, бюстгальтерів і дрібних предметів одягу. Колір темно-сірий. Має 8 секцій.
Органайзер для зберігання спідньої білизни та дрібних предметів одягу допоможе впорядкувати та компактно зберігати дрібні предмети одягу. Всі речі завжди будуть на своїх місцях, легкодоступні будь-коли. Є блискавка, компактно складається. Відтепер вам не потрібно витрачати купу часу на перебирання і пошуки потрібної речі, адже в органайзері все акуратно складене й легким рухом руки дістається будь-яка необхідна річ!
Розмір 32×16×10 см.
Розмір у зібраному вигляді: 32 х 10 см.
Ширина кожної секції 8 * 8 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: темно-сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Текстиль М |
| Кількість відділень | 8 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для нижньої білизни |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8SS |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 200 ₴
- В наявності
- Код: 8SS
Органайзер 32×16×10 см на 8 відділень для зберігання спідньої білизни Темно-сірий (8SS) Текстиль М
278 ₴
200 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

