-15%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука або документів 14,1-15,4" спеціальна 39 см X 28 см Сірий
Сучасна людина вже не представляє своє життя без різних девайсів, ґаджетів і дуже часто без ноутбука або планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота або навчання, то без чого вже ніяк не обійтися в повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз є сумка для ноутбука із захистом від ударів і вологи.
Сумка для ноутбука 14,1-15,4" — не тільки зручна та гарна річ, що підходить під будь-який стиль одягу, але й якісний захист Вашого ноутбука, планшета та інших особистих речей.
Сумка складається з одного основного відділення на блискавці з двома бігунками.
Всередині відділення є ущільнювач і підкладка для комфортного розміщення Вашого ноутбука та запобігання подряпинам.
Також у відділенні можна розмістити невелику кількість документів формату А4.
На фронтальній стороні є зручна кишеня для додаткових аксесуарів або особистих речей.
Є дві верхні ручки та міцний плечовий ремінь, який за потреби можна відстебнути.
Сумка по периметру має блискавку для збільшення об'єму основного відділення.
Сумка підійде для ноутбука діагоналлю від 14 до 15,4 дюйма.
Зовнішні розміри:
Ширина: 39 см;
Висота: 28 см;
Глибина: 5,5 см.
Внутрішні заміри під пристрій:
Ширина: 37 см;
Висота: 26 см;
Глибина: 1,5 см.
Колір сірий.
Матеріал — поліестер (чудова якість!).
Металева міцна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sweetondale |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,4" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBN041S |
| Вага | 450 |
| Глибина | 55 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Призначення | Для ноутбука |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
- Ціна: 768 ₴
- В наявності
- Код: IBN041S
Сумка для ноутбука або документів Sweetondale 14,1-15,4" спеціальна 39 см X 28 см Сірий (IBN041S)
899 ₴
768 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця






