-13%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак-сумка-трансформер Dumantu 2101 для ноутбука 15,6" протиударний Чорний
Рюкзак-сумка протиударний для ноутбука
Більшість воліє носити ноутбук у сумці або рюкзаку. І сумки, і рюкзаки мають низку переваг. Сумка зручна тим, що, крім ноутбука, можна покласти в нього документи, ручки, флешку та швидко їх дістати за потреби. Рюкзак дає змогу рівномірно розподіляти навантаження на плечі, дає змогу менше відчувати вагу техніки, вберігає переносний комп'ютер від механічних пошкоджень, запобігає захворюванням хребта. Сучасна людина практично не може обійтися без різних ґаджетів. Тому виробники аксесуарів подбали про розроблення спеціальних пристроїв, які чудово підходять для перенесення ноутбука. Вони чудово поєднуються з міським і спортивним стилем одягу.
Перевагою цієї моделі є те, що вона є трансформером, її можна носити і як сумку, і як рюкзак.
Особливості:
Є дві зручні та міцні ручки для носіння сумки та рюкзака в руці.
В одному з відділень рюкзака-сумки ущільнене відділення для ноутбука та безліч кишень для додаткових ґаджетів.
Із зовнішнього боку кишеня на блискавці для дрібниць.
З боків рюкзака є стяжки для коригування товщини рюкзака.
Інтегрований USB-порт дасть змогу зарядити електронні пристрої прямо з рюкзака.
Ортопедична спинка рюкзака має спеціальні м'які вставки, що пропускають повітря і неабияк зменшують навантаження на спину, особливо під час тривалого носіння.
Оцініть високу якість цієї моделі за доступною ціною!
Характеристики:
Розміри зовнішні:
Висота: 43 см;
Ширина: 32 см;
Товщина: 18 см.
Матеріал: Оксфорд водовідштовхувальний
Виробництво: фабричний Китай
Форма: прямокутний
Колір: чорний
Особливості: поміщаються ноутбуки діагоналлю до 15,6"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBN042B |
| Вага | 900 |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 180 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 3 |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Протиударний корпус |
| Відділення | Зовнішні відділення, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Потайна кишеня на блискавці |
| Тип | Сумка-трансформер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 1 583 ₴
- В наявності
- Код: IBN042B
Рюкзак-сумка трансформер Digital Dumantu 2101 для ноутбука 15,6" протиударний Чорний (IBN042B)
1 820 ₴
1 583 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця






