-15%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відлякувач собак ультразвуковий dicway з UV 365NM ліхтариком і зарядкою від USB Сірий
Ультразвуковий відлякувач для собак — це ефективний і нешкідливий спосіб відлякати собак, які можуть становити загрозу для вас або вашого улюбленця. На жаль, собака далеко не завжди буває другом людини, особливо, якщо вона бродяча, тому непогано мати під рукою надійний засіб захисту.
Ультразвуковий відлякувач допоможе Вам убезпечити себе та близьких, не наносячи тварині фізичного болю.
Компактна модель dicway N110 не займає багато місця.
Територія охоплення впливу до 10 метрів (спрямованої дії)!
Режими роботи:
Світлодіодний ультрафіолетовий ліхтар, три режими (один лінзований світлодіод):
Безперервне світло ліхтаря та ультразвук.
Миготливе — коротке світло ліхтаря, ультразвук.
Миготливе — довге світло ліхтаря, ультразвук.
Особливості:
Випромінює частоту 25 кГц, яка чутна тільки для собак та інших тварин.
Викликає в собак неприємні відчуття й страх, змушуючи їх втекти або перемкнути увагу.
Не заподіює шкоди здоров'ю собак, а також не впливає на людей і довкілля.
Має ультрафіолетовий ліхтарик 365 нм для перевірки будь-яких відхилень на шкірі тварини. Також він дає змогу перевіряти справжність документів, грошей, кредитних карток або інших предметів, що мають спеціальні маркування, які можна побачити тільки під ультрафіолетовим світлом.
Корпус пристрою виготовлений із високоміцного пластику, який стійкий до подряпин, падінь і вологи.
Пристрій працює від акумулятора, який легко зарядиться комплектним кабелем.
Довжина хвилі УФ-випромінювання 365 нм.
Ефективна дальність відлякувача до 10 метрів (спрямованої дії).
Характеристики відлякувача:
Кількість ультразвукових випромінювачів: 1
Частота ультразвукового випромінювача: 25000 kHz
Потужність звуку: 130 дБ (260 дБ)
Ефективна відстань дії: до 10 метрів
Кількість LED-світлодіодів: 1
Живлення: акумулятор 1200 мА·год
Виробник: Китай
Розмір пристрою: 150 х 26 х 26 мм.
Вага пристрою: 56 гр.
Комплектація
1. Відлякувач
2. Кабель USB, ремінець 3. Інструкція англійською мовою 4. Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultrasonic Systems |
| Наявність динаміка | 1 |
| Наявність стробоскопа | Ні |
| Регулятор частоти ультразвуку | 3 режиму |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N110 |
| Вага | 56 |
| Дальність дії | 10 |
| Потужність динаміка | 130 |
| Рівень ультразвукового тиску | 130 |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 25 |
- Ціна: 750 ₴
- В наявності
- Код: N110
Відлякувач собак ультразвуковий dicway з UV 365NM ліхтариком і зарядкою від USB Ultrasonic Systems Сірий (N110)
879 ₴
750 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця






