-45%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак-переноска Pet Cat для хатніх тварин (кішок, собак, кроликів, птахів) синій
Рюкзак-переноска — найзручніша та найстильніша річ, яку ви можете купити своєму улюбленому вихованцеві! Ця переноска подарує море емоцій як господарям, так і своїм «пасажирам». І звісно, не залишить байдужими всіх, хто побачить вас разом на прогулянці. Тепер можна проводити набагато більше часу разом зі своїми пухнастими друзями. Ви покажете їм цілий світ, а весь світ захоплено дивитиметеся на вас!
Особливості:
1. Виготовлений із високоякісного матеріалу, міцний, дихаючий і зручний.
2. Прозорий дизайн дає змогу вашому вихованцю переглядати зовнішній світ. Кілька вентиляційних отворів на бічній частині рюкзака забезпечують циркуляцію повітря, дають змогу вашому вихованцеві дихати комфортно.
3. Бічні отвори, що дають змогу вставляти палицю та переносити в рюкзаку птахів.
4. Карабін на ремінці запобігає вистрибуванню вашого вихованця. М'який нижній килимок, легкий для чищення.
5. Блискавка, легко відкрити та закрити.
6. Ергономічний розширений плечовий ремінь дасть змогу вам носити вашого вихованця легко. Ідеально підходить для подорожей, прогулянок, походів і тусовок.
Розміри зовнішні:
Висота: 42 см;
Ширина: 37 см;
Товщина: 25 см.
Максимальна вага: до 7 кг.
Матеріал: тканина Оксфорд, ПВХ. Водонепроникний.
Колір: синій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Cat |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Птахи, Гризуни, Собаки |
| Матеріал | Текстиль |
| Сезон | Демісезон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBH007L1 |
| Вікова група | Доросла |
| Для кого | Для тварин |
| Максимальне навантаження | 7 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 954 ₴



