-17%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак протиударний для ноутбука Acer Асер 15,6" з USB
Стильний рюкзак протиударний для ноутбука Acer Асер
Останнім часом більшість воліє носити із собою не сумку, а практичний і зручний рюкзак. Такий виріб дає змогу рівномірно розподіляти навантаження на плечі, він не заважає, залишає руки вільними. Сучасна людина практично не може обійтися без різних ґаджетів. Тому виробники аксесуарів подбали про розроблення спеціальних рюкзаків, які чудово підходять для перенесення ноутбука. Вони чудово поєднуються з міським і спортивним стилем одягу. Рюкзак має деякі переваги перед чохлом або сумкою для ноутбука: дає змогу менше відчувати вагу техніки; захищає переносний комп'ютер від механічних пошкоджень; знижує небезпеку забути дорогий ноутбук де-небудь;; захворювання хребта. Оцініть високу якість цієї моделі за доступною ціною!
Характеристики:
Розміри зовнішні:
Висота: 45 см;
Ширина: 31 см;
Товщина: 11 см.
Розміри кишені під ноутбук:
Висота: 27 см;
Ширина: 40 см;
Товщина: 3 см.
Матеріал: Оксфорд водовідштовхувальний
Виробництво: фабричний Китай
Форма: прямокутний
Особливості: поміщаються ноутбуки діагоналлю до 15,6"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBN010S5 |
| Висота | 450 мм |
| Висота основного відділення | 270 |
| Глибина | 110 |
| Глибина основного відділення | 30 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Для чого | Для ноутбука |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Особливості | Протиударний корпус |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 310 мм |
| Ширина основного відділення | 400 |
- Ціна: 1 139 ₴



