-23%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для рибальських снастей Leo Водонепроникна Велика Чорний
Якісна сумка для риболовлі
ВОДОНЕПРОНИКНИЙ МАТЕРІАЛ. Виготовлений із високоякісної водостійкої тканини 600D, забезпечує ефективну гідроізоляцію та чудову міцність сумки. Високоякісний нейлоновий плечовий ремінь із чудовою пряжкою з АБС-пластику, довжину можна вільно регулювати відповідно до різних потреб кожної людини.
ФУРНИТУРА. Високоякісна пряжка та міцний замок-змійка роблять цю сумку придатною для використання в різних умовах, а міцні товсті ручки підвищують комфорт портативності сумки для снастей.
ВЕЛИКА ЗМІСТІСТЬ. Одне основне відділення з передньою висувною кишенею та сітчастими кишенями з обох боків. Зручніше зберігати різне рибальське спорядження, як-от рибальська котушка, коробки для снастей, рибальські плоскогубці тощо. В окремому сховищі можна розмістити дрібні предмети, які легко загубити.
Розміри: 39*25*25 см;
Вага: 540 г;
Колір: чорний;
Країна-виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Тип | Сумка-ящик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBH056B |
| Вага | 0.5 |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Матеріал | Тканина 600D |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 998 ₴





