-20%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука або документів протиударна 15,6" Сіра
Сучасна людина вже не представляє своє життя без різних девайсів, ґаджетів і дуже часто без ноутбука або планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота або навчання, то без чого вже ніяк не обійтися в повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз є сумка для ноутбука із захистом від ударів і вологи.
Сумка для ноутбука 15,6"Brinch — не тільки зручна та гарна річ, що підходить під будь-який стиль одягу, але й якісний захист Вашого ноутбука, планшета та інших особистих речей.
Сумка складається з одного основного відділення на блискавці з двома бігунками.
Усередині є відділення, що закривається на липучці для ноутбука з ущільненими стінками та кишені для дрібниць.
Також у відділенні можна розмістити невелику кількість документів формату А4.
На фронтальній стороні є зручна кишеня на блискавці для додаткових аксесуарів: миші, кабелів тощо.
Дві зручні ручки для носіння сумки в руці, також у комплекті міцний плечовий ремінь із металевими карабінами для носіння сумки на плечі.
Матеріал стійкий до подряпин, водонепроникна тканина, не деформується.
Сумка підійде для ноутбука діагоналлю до 15,6 дюйма.
Зовнішні розміри:
Ширина: 42 см;
Висота: 30 см;
Глибина: 6,5 см.
Внутрішні заміри під пристрій:
Ширина: 39 см;
Висота: 29 см;
Глибина: 5 см.
Колір: сірий.
Матеріал: поліестер (чудова якість!).
Металева міцна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBN043S |
| Глибина | 6.5 |
| Довжина | 43 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
- Ціна: 1 113 ₴




