-35%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер для зберігання речей 100 л 60x42x40 см 1 відділення універсальний Сірий
Органайзер для зберігання речей обтягнутий міцною тканиною. Застосування цих матеріалів дало змогу створити компактну та легку систему зберігання. У складеному стані досить компактний і не займатиме багато місця. Зібрати його дуже легко, всього кілька рухів і у вас стильний і місткий бокс для зберігання речей. Цей ящик для зберігання речей допоможе Вам упорядкувати гардероб, розкласти все по місцях, додавши неповторного стилю Вашій шафі.
Характеристики:
Тип: органайзер.
Розмір: 60x42x40 см.
Об'єм: 100 л.
Призначення: для зберігання речей.
Матеріал: поліестер, пластик.
Форма: прямокутна.
Кількість відділень: 1.
Колір: сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Текстиль М |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 39 см |
| Довжина | 42 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Універсальне |
| Об`єм | 100 л |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | z60x42x40S |
- Ціна: 650 ₴



