
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея, перезаряджається 12 В, 4,5 АН для ДБЖ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.47 кг |
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BAT-12V4.5AH |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діапазон ємності | до 5 А·год |
| Ємність батареї | 4.5 А·год |
| Максимальний струм заряду | 1.13 А |
| Максимальний струм розряду | 67.5 А |
| Робочий діапазон температур, °C | от -20°C до +50°C |
| Саморозрядження | 40% |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 579 ₴

