-22%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей товар має особливу анатомічну форму та вигини, які дають змогу сприятливо впливати на основні точки на шиї, спині. Завдяки інфрачервоному підігріванню центральна нервова система розслабляється і знімає напруження з основних точок. Благодійний вплив також чинить на остеохондроз, нормалізує кровообіг і сприяє гарному сну.
Особливості масажної подушки Massager Pillow:
допомагає боротися з мігрені;
нормалізує кровообіг;
знімає напругу;
компактна, є адаптер для автомобіля;
сприяє розслабленню та швидкому відновленню;
профілактика та боротьба з остеохондрозом.
Спосіб застосування цього унікального товару:
Масажна подушка Massager Pillow обладнана роликами й інфрачервоним підігрівом, завдяки злагодженій роботі яких вона і виконує свої функції.
Зверніть увагу! Не рекомендується використання цього товару під час водіння, позаяк ефект, що надає нею, відриває від дороги та неабияк знижує рівень уважності
Переваги:
Ролики рухаються за годинниковою стрілкою та проти — Ви завжди можете ввімкнути реверсивний рух.
Увімкнення однією кнопкою — Керувати подушкою легко навіть під час водіння автомобіля.
Працює від мережі 220 і автомобільного «прикурювача» — Ви зможете масажувати хворі місця вдома та в автомобілі.
Інфрачервоне прогрівання зменшує відчуття м'язового болю.
Зручний ремінь кріплення — офісне крісло, автомобільне крісло, подушку легко закріпити на будь-якому сидінні.
Магнітотерапія — розчинення відкладень кальцію навколо суглобів, уражених артритом.
Основні характеристики:
Маленькі габарити (31×10×21 см) дадуть змогу із легкістю переносити та користуватися приладом удома та в офісі, на природі та в автомобілі.
Працює від стандартної електромережі та від прикурювача автомобіля.
Чотири масажні ролики забезпечують контрастний масаж, на всі групи м'язів.
Має магнітне прогрівання.
Проста в експлуатації.
Зручне кріплення допоможе насолодитися масажем у будь-якому положенні.
Сучасний дизайн.
Розроблена для активних людей, які цінують зручність і комфорт.
Лікувальні властивості:
Стимулює роботу кровотоку
Масажна подушка GHM-8028 може використовуватися як профілактичний засіб проти запальних захворювань суглобів, артрозу, остеохондрозу, порушення постави, а також варикозних захворювань.
Зменшить деформацію хребта.
Зніме хворобливі відчуття в м'язах ніг.
Зніме нервову напругу, заспокоїть нервові закінчення.
Зменшує набряки.
Комплектація
Масажер
Коробка
Інструкція
Адаптер для мережі
Адаптер для авто (В прикурювач)
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Автомобільний адаптер | Так |
| Подушка-підголівник | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання відстані між масажними головками | Ні |
| Ручне програмування | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція підігріву | Так |
| Основні | |
| Вид масажного впливу | Інфрачервоне прогрівання, Роликовий масаж, Розминання |
| Можливість вибору області масажу | Так |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 |
| Кількість роликів | 8 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал масажних роликів | Пластик |
| Область масажу | Спина, Нижня частина спини, Груди, Сідниці, Щиколотки, Шия, Верхня частина спини, Ікри, Ступні, Талія, Плечі, Руки, Стегна, Поперек, Вся спина |
| Тип | Масажна подушка |
| Тип масажної накидки | Роликовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Ручне |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1756374572 |
| Вага | 1.7 |
| Тип масажу | Вібромасаж |
| Тип масажера | Масажна подушка |
| Висота | 11.7 мм |
| Довжина | 18.7 мм |
| Кількість вібромоторів | 2 |
| Кількість масажних головок | 8 |
| Кількість програм | 3 |
| Кількість режимів масажу | 3 |
| Призначення | Для спини |
| Напруга | 220 |
| Сфера застосування | Спина |
| Живлення | Мережа |
| Споживана потужність | 20 |
| Регулювання інтенсивності масажу | Да |
| Ширина | 32.5 мм |
- Ціна: 499 ₴
- В наявності
- Код: 1756374572
Масажна подушка в автомобіль MASSAGE pillow для спини та шиї з інфрачервоним підігрівом MS (1756374572)
636 ₴
499 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

