




Шланг дренажний для фекального насоса пожежний рукав Mytec PE 20 метрів Ø2” (50 мм)
Дренажний шланг призначений для використання в системах відведення стічних, фекальних або дренажних вод. Його основна функція — швидке й ефективне перекачування/відкачування чистої та брудної води. Підходить як для чистих насосів, так і для будь-яких дренажно-фекальних насосів.
Напірний шланг Mytec PE типу пожежний рукав розроблений з урахуванням високих експлуатаційних вимог, продиктованих інтенсивними й екстремальними умовами використання. Для виготовлення шлангів Mytec використовується сучасна високотехнологічна сировина: внутрішній шар — поліетилен стійкий до вологи, хімії та стирання, зовнішній шар — поліпропіленове волокно, що захищає шланг від механічних пошкоджень і УФ-випромінювання.
Завдяки посиленій конструкції дренажний шланг Mytec здатний працювати під високим робочим тиском у діапазоні 8-16 атмосфер, що забезпечує стабільне подавання рідини навіть за чималих навантажень. Його максимальний робочий тиск становить 25 атм, а пороковий тиск розриву — до 34 атм, що дає змогу експлуатувати виріб у складних умовах без ризику пошкодження або розгерметизації. Такі показники роблять шланг ідеальним для перекачування великих об'ємів води, забезпечуючи надійну та стабільну роботу в системах дренажу, зрошення, аварійного водовідведення та різних промислових процесів.
Шланг ультралегкий і еластичний, не схильний до скручування, не деформується під час зберігання та зберігає свої експлуатаційні властивості навіть у разі тривалого впливу сонячного світла, вологи та температурних коливань. Висока якість матеріалів робить його надійним помічником у складних умовах.
Переваги пожежного дренажного шланга Mytec:
- Високий показник міцності: витримує напірний тиск від насосів (до 25 атм, розрив — 34 атм)
- Стійкість до скручування, гнучкість і еластичність
- Ультралегкий та ультратонкий
- Висока щільність і стійкість до хімічного впливу, вологи, бруду, механічних пошкоджень та агресивного середовища
- Зберігає свої характеристики під час зміни температури та тривалого впливу сонячних променів.
- Екологічний
Технічні характеристики:
- Бренд: Mytec
- Тип виробу: шланг для дренажного насоса
- Матеріал: внутрішній шар: поліетилен, зовнішній шар — поліпропіленове волокно
- Робочий тиск: 8-16 атм
- Максимальний робочий тиск 25 атм
- Тиск на розрив: 34 атм
- Робоча температура: -40°С до +80°С
- Довжина: 20 м
- Діаметр шланга: Ø2” (50 мм)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mytec |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 20 м |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 67954 |
| Вага (кг) | 1.48 кг |
| Висота в пакованні | 18 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина в пакованні | 8 см |
| Матеріал | Поліетилен/Поліпропілен |
| Робочий тиск | 8-16 бар |
| Країна-виробник товару | Угорщина |
| Температурний інтервал | від -40 °C до +80 °C |
| Тип | Шланги дренажні |
| Ширина в пакованні | 18 см |
- Ціна: 906 ₴

