-17%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GPS-трекер для авто TKSTAR TK-905C 4G 20000 mAh Чорний (14406-94143)
| Харчування | |
|---|---|
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 20000 мАг |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Основні | |
| Гарячий старт | 1 сек |
| Корпус з магнітами | Так |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Холодний старт | 45 сек |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14406-94143 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB Type C |
| Максимальна робоча температура | 55°C |
| Мінімальна робоча температура | -20°C |
| Розміри | 10.8 x 7.4 x 4.8 см |
| Точність визначення координат GPS | 5 м |
| Чутливість GPS-приймача | 159 дБм |
- Ціна: 4 555 ₴

