-17%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GPS-трекер для авто TKSTAR TK-905B 2G 10000 mAh Чорний (14558-94141)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.235 кг |
| Харчування | |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 10000 мАг |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Основні | |
| Гарячий старт | 1 сек |
| Корпус з магнітами | Так |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Холодний старт | 45 сек |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14558-94141 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB Type C |
| Максимальна робоча температура | 55°C |
| Мінімальна робоча температура | -20°C |
| Розміри | 9 x 7.2 x 3.2 см |
| Точність визначення координат GPS | 5 м |
| Чутливість GPS-приймача | 159 дБм |
- Ціна: 2 592 ₴


