
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний кишеньковий ніж STINGER DN19951, крім головного леза, має безліч корисних інструментів: серед них ножиці, пила для дерева, два шила, пилочки для нігтів із чищенням, штопор, дві відкривачки, плоска та хрещата викрутки. Ручки мають зручну анатомічну форму. За допомогою кільця можна ніж прикріпити до карабіна або ланцюжка. У складеному вигляді ніж має розміри 10х2.5х2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinger |
| Колір | Синій |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 116 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN19951 |
| Тип | Кишенькові |
| Гарантія | 90 днів |
| Довжина клинка | 55 мм |
| Матеріал клинка | 420 або аналог |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Піхви/чохол | Немає |
| Загальна довжина | 130 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Твердість клинка | 55-56RC |
| Тип | Складні |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
- Ціна: 250 ₴

