
Куріння кальяну умиротворення й розслабляє. Кальян Huka допоможе вам зняти напруження прожитого дня. Мініатюрний, заввишки всього 17 см, він, проте, цілком функціональний завдяки своїй конструкції. Чаша з глини довго тримає аромати та тепло, шахта з неіржавкого металу охолодить дим, скляна колба також охолодить і відфільтрує дим. Мундштук на шлангу виготовлений із металу та обладнаний металевим охолоджувачем.
Герметичність кальяну, а отже, гарну тягу, забезпечують якісні ущільнювачі. Цей кальян доставить вам тільки приємні моменти. Для куріння кальяну вам знадобляться вугілля і фольга. Не зайвими будуть також пластикові мундштуки для індивідуального користування. Мініатюрні кальяні постачаються в різних кольорах (жовтий, червоний, зелений), тому колір кальяну необхідно уточнювати під час купівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huka |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал чаші | Глина |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN23911 |
| Внутрішній діаметр шахти | 10 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Кількість трубок у комплекті | 1 |
| Комплектація | Кальян Щипці для вугілля |
| Матеріал трубки | Силікон |
| Матеріал шахти | Метал |
| Розміри | 17х8х8 см |
| Тип | Китайські |
| Колір колби | Жовтогарячий |
- Ціна: 328 ₴

