
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: етиленвінілацетат EVA.Особливості: з отвором.Розмір: 23х15х7,5 см.
Призначення: для йоги. Заняття за йоги набагато комфортніше!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FI-5163_Рожевий |
| Довжина | 23 см мм |
| Матеріал | Піна |
| Тип | Блоки |
| Товщина | 7,5 см |
| Ширина | 15 см мм |
- Ціна: 323 ₴

