-25%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практично для кожної людини символом радості, нестримної дитячої веселощів і позитиву є солодка вата. Як же працює апарат для приготування солодкої вати? Ви завантажуєте звичайний цукор усередину. Прилад нагрівається, а цукор карамелізується. За кілька секунд виходить сироп, який під дією кімнатної температури перетворюється на шари тонких ниточок, що нашаровуються на дерев'яну паличку. Принцип дії дуже простий і нічим не відрізняється від ласощів, приготовлених для вас у парку розваг. А головне — там солодка вата коштує вельми дорого, а витрати на приготування в домашніх умовах будуть просто копіткими!
Як зробити солодку вату для гостей? Головне правило — не бійтеся експериментувати. Ви можете здивувати близьких різнобарвною солодкою ватою, завдяки звичайному харчовому барвнику.
Процес приготування:
Вимийте апарат і встановіть чашу на основу, провертаючи ємність проти годинникової стрілки. Коли виступи на частіше збігаються з виїмками на основі, то ви зрозумієте, що встановили все правильно;
Встановіть диск-екстратор у пристрій так, щоб прорізи ідеально увійшли до штифти основи;
Поставте Candy Maker на рівну поверхню та увімкніть апарат. Встановіть перемикач у положення I, щоб увімкнути його;
Зачекайте 5 хвилин, поки Candy Maker прогріється;
Вимкніть апарат і додайте в центральний отвір 1 столову ложку цукру. Тепер знову увімкніть Candy Maker; Через 1-2 хвилини ви побачите тоненькі карамельні нитки.
Піднесіть дерев'яну паличку (в комплекті) до вати та намалюйте її. Необхідно просто обертати паличку навколо осі;
Щойно цукор закінчився, а гості не будуть повертатися в себе після захоплення й занурення в дитинство, вимкніть прилад із розетки, попередньо встановивши перемикач на 0;
Нехай Candy Maker охолоне. Потім поверніть чашу за годинниковою стрілкою, щоб зняти диск-екстрактор;
Промийте всі вироби в теплій воді з мильним розчином (не можна використовувати неабразивні, абразивні, кислотні та лужні мийні засоби разом із металевими губками) і дайте їм час висохнути.
Технічні характеристики:
Вага: 2 кг;
Напруга: 220 В;
Потужність: 500 Вт.
Розміри: 24х23,5х26см
Комплектація Candy Maker; Мірна ложка для цукру; Дерев'яні палички; Красиве подарункове паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cotton Candy Maker |
| Вид | Апарат цукрової вати |
| Джерело живлення | Електрика |
| Призначення | Побутове |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3sm_725694663 |
| Потужність | 500 Вт |
| Розміри | 24х23.5х26см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Апарати для приготування солодкої вати |
- Ціна: 1 534 ₴
- В наявності
- Код: 3sm_725694663
Апарат для приготування солодкої цукрової вати Candy Maker Big Pink (3sm_725694663)
2 045 ₴
1 534 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

