
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: килимок для фітнесу та йоги.Кількість шарів: двошаровий.Матеріал: TPE (термопластичний еластомер), TC.Розмір: 1,83 мx0,61 мx6мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Довжина | 183 см |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FI-3046_Рожевий-світло-рожевий |
| Габарити паковання | 1,83 мм*0,61мм*6 мм |
| Матеріал | Термопластичні еластомери (TPE) |
| Тип | Килимки |
- Ціна: 716 ₴
- В наявності
- Код: DEGVGBgJ
Килимок для фітнесу та йоги planeta-sport SP-Planeta FI-3046 TPE+TC 6 мм двошаровий Рожевий
716 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

