
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який лежак "Елегант-2". Розміри 54 см х 46 см х 25 см, матеріал — бязь, наповнення синтепон, подушка в лежаку знімна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Тип | Лежак |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10305 |
| Різновид тварин | Кошенята "Кішки" Собаки |
- Ціна: 889 ₴

