
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лежак "Матрацик" для ваших вихованців. Розмір — 60 см х 70 см., матеріал — верх фліс, зворотний бік із прогумованої тканини, наповнювач — поролон, є блискавка, легко переться.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Тип | Лежак |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10296 |
| Різновид тварин | Кошенята "Кішки" Собаки |
- Ціна: 720 ₴

