
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже м'який, затишний і теплий лежак у формі капюшона з теплим капюшоном. Ідеальний варіант для усамітнення та відпочинку з насолодою. Розміри зовнішні 43 см х 60 см, розмір всередині — 40 см х 60 см, Висота до 25 см. Виконаний із флісу и бязи. Наповнення: верхня частина із синтепону, нижня частина — поролон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Тип | Лежак |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10290 |
| Різновид тварин | Кошенята "Кішки" Собаки |
- Ціна: 832 ₴

