
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яке прямокутне місце для ідеального відпочинку ваших улюблених тварин. Борти лежанки зроблені з поролону та тканини (бязь), дно — підкладкова тканина, знімна подушка з флісу та синтепону.
Розміри (зовнішні) - 40 см х 50 см х 12 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10288 |
| Різновид тварин | Кошенята "Кішки" Собаки |
- Ціна: 554 ₴

